Bezpieczeństwo
budynek-serwerowni

Budynek serwerowni

schemat-chmura

Schemat działania programu w chmurze

pomieszczenie-serwerowni

Pomieszczenie serwerowni

 

 

Program eDental jest zainstalowany w profesjonalnej polskiej serwerowni, wyposażonej w najwyższej jakości systemy zabezpieczeń. Archiwizacja bazy danych (backup) wykonywany jest dwa razy dziennie na oddzielnym serwerze, co zapobiega utracie danych w razie awarii. System bezpieczeństwa spełnia wymogi prawne a standardy ochrony danych są zgodne z wymaganiami GIODO i wytycznymi ISO oraz potwierdzone certyfikatami.

Poziom zabezpieczenia obiektów jest monitorowany i systematycznie doskonalony poprzez prowadzenie analizy ryzyka w zakresie bezpieczeństwa oraz audyty realizowane w ramach certyfikowanego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z ISO/IEC 27001:2013.

Podstawą funkcjonowania systemu bezpieczeństwa informacji jest przyjęta Polityka Bezpieczeństwa Informacji, w której zawarta jest strategia działania oraz sposoby jej realizacji w zakresie, między innymi, polityki zgodności z wymaganiami prawno-normatywnymi. Strategie zawarte w Polityce Bezpieczeństwa Informacji są podstawą funkcjonowania systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnym z normą PN-EN ISO 9001:2008 i Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) zgodnym z normą ISO/IEC 27001:2013. Otrzymane i aktualizowane certyfikaty oraz wprowadzenie zabezpieczeń prawnych, organizacyjnych i techniczno-technologicznych gwarantuje spełnienie najwyższych wymagań bezpieczeństwa informacji dla usług świadczonych na rzecz klientów. Nie ma lepszego zabezpieczenia danych!

Skontaktuj sie z nami!

Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

 

Kontakt telefoniczny: 

 

Kontakt mailowy: