O nas
Program eDental w pierwotnej wersji powstał w 2006 roku i był programem autorskim . Został zbudowany na potrzeby kliniki dentystycznej gdzie ambicją lekarzy i właścicieli była profesjonalna obsługa pacjentów, a taka była możliwa jedynie przy pełnej informatyzacji.

Przez pierwsze lata program wykorzystywano wyłącznie na użytek własny i z satysfakcją obserwowaliśmy jak dużo korzyści przynosi firmie.  

Program okazał się wyjątkowo pomocny w pracy lekarzy, rejestratorek i właścicieli, podnosił standard usług i dzięki funkcji śledzenia ruchu pacjentów wyraźnie zwiększał liczbę wizyt a co za tym idzie przychody. Podjęliśmy decyzję o udostępnieniu Programu, na zasadzie sprzedaży licencji, innym placówkom medyczno-stomatologicznym.   

Innowacyjność programu polega, między innymi, na jego pracy on line. Oznacza to, że obojętnie gdzie w danej chwili się znajdujemy: w pracy, w domu czy na wakacjach zawsze mamy do niego dostęp, także na urządzeniach mobilnych. Korzyścią jest również redukcja kosztów  związanych z zakupem serwerów, żmudnym archiwizowaniem danych, zatrudnianiem informatyków. Program zainstalowany jest w profesjonalnej, znajdującej się w Warszawie serwerowni wyposażonej w najwyższej jakości system zabezpieczeń potwierdzony certyfikatami ISO.

Program eDental jest zgodny z aktualnymi przepisami prawnymi i niezwłocznie modyfikowany w momencie zmiany przepisów.

Skontaktuj sie z nami!

Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

 

Kontakt telefoniczny: 

 

Kontakt mailowy: