Rekomendacje
dr n. med. Piotr Grochowski
specjalista protetyki stomatologicznej

Należę do lekarzy, którzy z niechęcią i dużym dystansem podchodzili do kwestii elektronicznej dokumentacji medycznej oraz korzystania z komputera w pracy, będąc zwolennikiem odręcznych wpisów w karcie pacjenta. Zmianę moich przyzwyczajeń wymusiły mające wejść w życie nowe przepisy dotyczące tejże dokumentacji.

Obcowanie z tym programem rozpocząłem blisko 4 lata temu i dziś nie wyobrażam, sobie profesjonalnej obsługi pacjentów bez niego.

Z wieloletniej praktyki wiem, że w naszej pracy najdroższy jest czas, a program ten dzięki swej przejrzystości pozwala na zaoszczędzenie go poprzez szybki dostęp do informacji na temat pacjenta oraz łatwe zapoznanie się z historią leczenia, bez konieczności rozszyfrowywania odręcznych wpisów innych lekarzy – na bieżąco mogę też śledzić rozliczenia z firmą i pacjentami. Wciąż nie korzystam z wszystkich możliwości jakie daje program ale wiem, że młodsi koledzy chwalą sobie jego zalety.

Warto podkreślić, że firma sprzedająca oprogramowanie jest otwarta na modyfikacje i na przestrzeni tych paru lat moje sugestie były mile widziane i wdrażane, tak więc również przyczyniłem się do rozwoju Programu e-Dental i z czystym sumieniem polecam go wszystkim koleżankom i kolegom.

dr Magdalena Męcik
specjalista stom. zach. i endodoncji

Z programem e-Dental pracuję od bardzo niedawna ale to co muszę podkreślić to znakomita pomoc ze strony przedstawicieli firmy dla osób zaczynających pracę z tym Programem.

Wcześniej w innych gabinetach miałam styczność z programami dla stomatologów ale nawet po krótkim użytkowaniu programu e-Dental dostrzegam jego zalety i przewagę nad innymi. Baza pacjentów, (którą posiadałam) została przeniesiona do nowego programu i dzięki temu nie zaczynam od zera. Raporty (z możliwością dowolnego ustawienia dat), pozwalają na szybkie odnalezienie pacjentów i zaproszenie ich na wizytę np. po rocznej przerwie. Mogę również wyróżniać pacjentów, którzy mnie rekomendują swoim znajomym, bo takie możliwości ten Program również daje.

Chwalę sobie wypełnianie diagramu uzębienia (rozpoznanie) i możliwość śledzenia dokonywanych zmian. Wdrożenie Programu przebiegło bardzo sprawnie a wysokość abonamentu nie jest wysoka w stosunku do jakości programu. Zdecydowanie polecam.

dr n. med. Krzysztof Kukuła
chirurg stomatolog, właściciel kliniki DR KUKUŁA

Program e-Dental firmy Dental IT używam od niedawna. Nawet po krótkim czasie od zakupu przyznaję, że praca z nim jest prosta a opanowanie jego obsługi nie nastręcza większych trudności. Program jest intuicyjny i przejrzysty. W gabinecie korzystam z niego na komputerach PC, w domu na Mac’u a w podróży na smartfonie lub tablecie.

Głównym plusem programu jest fakt, dostępu do niego z każdego miejsca i w dowolnym czasie. Dla mnie to komfort i wygoda, którą cenię sobie w życiu. Program umożliwia sprawdzenie (w każdej wolnej chwili) jak działa firma. Dzięki wyjątkowo przemyślanym raportom (zestawieniom) tzw. „zgubienie” pacjenta nie jest już możliwe. Filtry umieszczone w programie w sekundę pokazują kogo trzeba zaprosić na wizytę kontrolną lub w celu kontynuacji leczenia.

Z całą pewnością mogę polecić system innym dentystom, którzy stawiają na nowoczesność, innowacyjność a także na wygodę w codziennej pracy jako lekarza lub/i prowadzącego gabinet stomatologiczny.

Dziękujemy za przekazane opinie

zespół eDental